Chemiczne uszczelnianie instalacji

Chemiczne uszczelnianie instalacji

Dla wielu wyciek z instalacji centralnego ogrzewania kojarzy się z koniecznością rozkuwania ściany i szukania punktu nieszczelności. Istnieją jednak rozwiązania bardziej zaawansowane technologicznie. Chemiczne uszczelnianie instalacji c.o. polega na wprowadzeniu do obiegu płynnego preparatu, który reaguje z tlenem, dostającym się do rur w miejscu wycieku, tworząc szczelny “korek”.

Chemiczne uszczelnianie instalacji

Marka Sotin oferuje dwa produkty, które wykonają powyższe zadanie. Sotin SD 300 oraz Sotin SG 600.

Chemiczne uszczelnianie instalacji

SOTIN SG 600

Usuwa wycieki do 10l dziennie w instalacjach wyposażonych w kocioł wiszący. Sprawdza się przy łataniu nieszczelności w kotłach, instalacjach ogrzewania podłogowego i innych systemach transportujących wodę. Dokładny sposób użycia opisujemy na stronie sklepu.

SOTIN SD 300

Chemiczne uszczelnianie instalacji

Jest to doskonały preparat do uszczelniania kotłów, rurociągów, instalacji ogrzewania podłogowego oraz innych systemów wodonośnych, ponieważ usuwa wycieki do 40l na dobę. Dokładny sposób użycia został opisany na stronie sklepu, więc zapraszamy do odwiedzenia jej.

OSZCZĘDNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

Chemiczny uszczelniacz to metoda bezinwazyjna, dlatego zdecydowanie lepsza i skuteczniejsza od tradycyjnych prac remontowych. Sotin SD 300 i SG 600 cechuje wysoka skuteczność działania, na poziomie około 97%. Jedno opakowanie wystarcza dla instalacji zawierającej około 100l zładu (najczęściej 10-12 grzejników).

Uszczelnienie instalacji za pomocą preparatu chemicznego pomoże zaoszczędzić poprzez uniknięcie interwencji mechanicznej, która wiąże się z dużymi kosztami i problemami.

Zostaw odpowiedź